Listopad 2011

Komentáře

14. listopadu 2011 v 18:00
Prosím komentujte atd. chtěl bych vědět jak se vám blog líbí.(vulgární komentáře mažu)

Polt Polt

14. listopadu 2011 v 17:45 Největší Masoví Vrazi
Pol Pot
Pol Pot - 3 miliony
Vlastním jménem Saloth Sar, ale khmérským jazykem Pol Pot, byl komunistický vládce Kambodže a vůdce Rudých Khmérů. Po převratu v roce 1975 nastolil Polt Polt snad největší komunistickou hrůzovládu všech dob, proti které byl i holokaust jen odpolední pohádkou pro děti. Likvidována byla celá města. Během tříletého řádění Pol Potových komunistů zemřely 3 miliony lidí. Přibližně čtvrt milionu lidí bylo popraveno a 2,7 milionu lidí zemřelo hlady a vyčerpáním z nucených prací.

Hideki Tódžó

14. listopadu 2011 v 17:44 Největší Masoví Vrazi
Hideki Tódžó
Hideki Tódžó - 5 milionů
Japonský ministerský předseda se svým rozhodováním přímo podílel na válečných operacích během druhé světové války. Je mu přičítána smrt minimálně 5 milionů civilistů během japonských akcí v Číně. V roce 1948 byl za své válečné zločiny v Japonsku popraven oběšením.

Leopold II z Belgie

14. listopadu 2011 v 17:43 Největší Masoví Vrazi
Leopold II. Belgický
Leopold II z Belgie - 15 milionů
Belgický král Leopold II sice proslul jako velmi tvrdý a důsledný panovník, který přivedl zemi k blahobytu, ale také jako krutovládce v belgickýchkoloniích. V Kongu jeho soukromá armáda nutila miliony lidí k práci na plantážích a tvrdě trestala neplnění norem. Začlo to sekáním rukou a končilo popravami. Přesná čísla neexistují, ale podle některých pramenů jeho armáda zabila 2 miliony lidí a dalších 13 milionů jich zemřelo hladem nebo vysílením.

Adolf Hitler

14. listopadu 2011 v 17:40 Největší Masoví Vrazi
Adolf Hitler
Adolf Hitler - 17 milionů
O nacistickém vůdci Adolfu Hitlerovi se mluví jako o největší zrůdě všech dob, přitom to v našem žebříčku sotva dotáhl na stupně "vítězů". Nebýt systematického vyhlazování nepohodlných obyvatel okupovaných zemí, vlastně by ho porazil i belgický král Leopold II... Hitler své skóre nahnal především soustavnou likvidací židů, slovanů, cikánů, homosexuálů a odpůrců režimu. Nejvíce obětí je nacismu a Hitlerovi připisováno za tažení proti Sovětskému svazu v letech 1941 až 1942 a následném ústupu.

Josef Stalin

14. listopadu 2011 v 17:38
Josef Stalin
Josef Stalin - 23 milionů
Stalina asi nejlépe vystihuje jeho věta: "Jeden mrtvý, to je tragédie. Milion mrtvých, to je statistika." Oproti Hitlerovi se Stalin blýskl tím, že s chutí likvidoval především vlastní národ. Částečně za to mohla jeho paranoia, kdy se obával, že se ho chtějí všichni zbavit. A tak raději likvidoval všechny kolem sebe, přesídloval miliony lidí a nechával je vyhladovět. Například na Ukrajině na následky hladomoru kvůli nucené kolektivizaci (znárodnění) zemědělství zemřelo přes 3,5 milionu lidí a další miliony poslal umírat na Sibiř na nucené práce. Ve vlastním národě tak komunistycký diktátor vlastně zlikvidoval víc lidí než kolik jich zahynulo v důsledku německého vojenského tažení mezi roky 1941 až 1945.

Mao Ce-Tung

14. listopadu 2011 v 17:36 Největší Masoví Vrazi
Mao Ce-tung
Mao Ce-tung - 78 milionů
Největším masovým vrahem všech dob je opět komunistycký diktátor. Podívejme se, komunisté se dokázali v žebříčku největších vrahů prosadit hned třikrát. Tady vidíte, jak je bolševická ideologie zvrácená a utopická. Mao Ce-tung byl vůdce poválečné komunistické Číny a především totální demagog, který chápal obyvatele vlastní země pouze jako bezduché stroje. V roce 1958 nařídil tzv. "Velký skok", což měla být cesta k velmocenskému postavení Číny. V každé vesnici například musela být aspoň primitivní pec na ocel. Rudá komanda dohlížela na nucené práce u pecí, čímž nezbyli lidé na práci na polích. Tím v zemi vypukl hladomor, který zahubil desítky milionů lidí. V šedesátých letech nastartoval Velkou kulturní revoluci. Znamenala likvidaci všeho starého, přesídlování lidí, vyhlazování měst a území, budování megalomanských projektů a především neuvěřitelné strádání. Komunistický režim za vedení Mao Ce-tungem připravil o život přímo i nepřímo skoro osmdesát milionů lidí - víc než druhá světová válka nebo všichni ostatní diktátoři a masoví vrazi všech dob dohromady.