Springfield M1911

2. července 2010 v 18:06 |  Pistole
 • M1911 je jeden-akce, poloautomatická pistole chambered pro. 45 ACP nábojnice. To bylo navržené Johnem M. Browningem, a byl standard-vydat konzolový příčník pro Spojené státy ozbrojené síly od 1911 k 1985, a je ještě nesen některými americkými sílami. To bylo široce použité v World válka já, druhá světová válka, korejská válka a vietnamská válka. Jeho formální označení jak 1940 byl automat Pistol, kalibr. 45, M1911 pro originál Model 1911 nebo automatický Pistol, kalibr. 45, M1911A1 pro M1911A1, adoptoval v 1924. Označení změnilo se na Pistol, kalibr. 45, automatický, M1911A1 ve vietnamské době. Celkem, Spojené státy získaly kolem 2.7 milión M1911 a M1911A1 pistole během jeho životnosti.
  M1911 je nejznámější John Browningových designů k použití krátký převinout princip v jeho základním designu. Vedle pistole bytí široce kopírovalo sebe, tento operační systém se zvedl se stát předním druhem 20. století a skoro všechny moderní centerfire pistole.
 • M1911 pistole vznikla v pozdních 1890s jak hledání pro vhodný samozaváděcí (nebo poloautomatický) handgun, nahradit paletu revolverů pak v provozu. Spojené státy Ameriky přijaly nové střelné zbraně v neobyčejném poměru; několik nových handguns a dva všichni-nová služba loupí (M1892/96/98 Krag a M1895 námořnictvo Lee), stejně jako série revolverů Colt a Smith a Wesson pro armáda a námořnictvo byli přijati právě v tom desetiletí. Příští desetiletí by vidělo podobnou rychlost, včetně přijetí několik více revolverů a intenzivní pátrání pro samozaváděcí pistoli to by kulminovalo oficiálním přijetím M1911 po otočení dekády.Hiram S. Maxim navrhl samozaváděcí pistoli v 1880s, ale byl posedlý kulomety. Přesto, aplikace jeho principu kuličky používání energie přeložit vedla k několika samozaváděcím pistolím v 1890s. Designy upoutaly pozornost různý militaries, každý který začal programy najít nějaký vhodný pro jejich síly. V USA, takový program by vedl k formálnímu testu u otočení 19. do 20. století.
  Během konce 1899 a začátek 1900, zkouška samozaváděcích pistolí byla řízena, který zahrnul údaje od Mauser (C96 "Broomhandle"), Mannlicher (Steyr Mannlicher M1894), a hříbě (hříbě M1900).
  Toto vedlo ke koupi 1,000 DWM Luger pistolí, chambered v 7.65 mm Luger, bottlenecked nábojnice. Tito by šli na polních soudech ale narazil na některé záležitosti, obzvláště s ohledem na brzdnou schopnost. Jiné vlády také podaly podobné stížnosti, který vyústil v DWM vytvoření zvětšené verze kola, 9mm Parabellum (známý v aktuálním vojenském jazyce jako 9x19mm NATO), muchlal se-zvyšovat verzi 7.65 kolo mm. Padesát tito byli testováni také americkou armádou v 1903.
  V odezvě na problémy narazené americkými jednotkami bojovat proti partyzánům Mora během Philippine-americká válka, pak-standard. 38 dlouho revolver hříběte se nalézal být nevhodný pro rigors války v džungli, zvláště v podmínkách brzdné schopnosti, jak Moros měl velmi vysokou bitevní morálku a často používal drogy, aby zabránil pocitu bolesti. Americká armáda stručně se vrátila k používání M1873 jeden-revolver akce v. 45 kalibru hříběte, který byl standardní během posledních desetiletí 19. století; pomalejší, těžší kulička se nalézala být více účinný proti domorodcům nabíjení. Problémy s. 38 dlouho hříbě vedlo k přepravě armády nová jednorázová akce. 45 revolverů hříběte k Filipínám v 1902. To také vybízelo pak-vedoucí arzenálu, generál William Crozier, pověřit další testování pro novou služební pistoli.
  Následovat 1904 Thompson-Lagarde pistole okolo testů účinnosti, plukovník John T. Thompson řekl to nová pistole "should ne být méně než. 45 kalibru" a odkázaný nejlépe být poloautomatický v provozu. Toto vedlo k 1906 trápením pistolí od šesti střelných zbraní výrobní společnosti (jmenovitě, Hříbě, Bergmann, Deutsche Waffen und Munitionsfabriken (DWM), Savage zbrojní společnost, Knoble, Webley, a Bílý-Merril).
  Šest designů se podrobilo, tři byl vyloučen brzy na, odcházející jediný Savage, Colt, a DWM designy chambered v nový. 45ACP (automatickou Colt pistolovou) nábojnici. Tito tři ještě měl záležitosti, které vyžadovaly opravu, ale jediný Colt a Savage resubmitted jejich designy. Tam je nějaká debata o důvodech pro DWM stažení - nějaké slovo, na které oni sáhli tam bylo zaujatost a že DWM design byl používán primárně jako "fackovací panák" pro Savage a Colt pistole, ačkoli toto nepadne s dříve 1900 koupě DWM designu přes Colt a Steyr záznamů. V každém případě, série zkoušek v reálných podmínkách od 1907 k 1911 byl dodržován rozhodnout se mezi Savage a Colt designy. Oba designy byly zlepšeny mezi každým testováním přes jejich počáteční záznamy, vést ke konečnému testu před přijetím.
  Mezi oblasti úspěchu pro hříbě byl 6,000 kulatého testu na konci 1910 přišel jeho návrhářem, John Browning. Zbraň hříběte prošla s vlajícími prapory, mít ne selhává, zatímco Savage designy měly 37.

  Historie služby

  Následovat jeho úspěch v soudech, Colt pistole byla formálně adoptovaná armádou 29. března 1911, tak získávat jeho označení, M1911 (model 1911). To bylo adoptováno námořnictvem a námořním sborem v 1913. Původně vyráběl jediný Colt, požadavek na střelnou zbraň v World válka já jsem viděl expanzi výroby k vládě-vlastnil Springfield zbrojnici.
  Zážitek bitevního pole v první světové válce vedl k některým více malé vnější změny, vyplněný v 1924. Nová verze přijala upravenou typovou klasifikaci, M1911A1. Změny na původní záměr byly menší a sestávaly z kratšího triggeru, cutouts v rámci za spouští, zakřivené hnací ubytování, delší přilnavost bezpečnostní podnět (předejít soustu kladiva), širší muška, kratší podnět na kladivu a zjednodušená přilnavost checkering. Ti neobeznámený s designem být často neschopný rozeznat rozdíl mezi dvěma verzemi na prvý pohled. Žádné významné vnitřní změny byly dělány a části zůstaly zaměnitelné mezitím dva.

  Druhá světová válka

  Druhá světová válka a roky vést k tomu vytvořil velkou poptávku. Během války, o 1.9 milión jednotek bylo získáno vládou USA pro všechny síly, bytí výroby podniknuté několika výrobci, včetně Remingtona Randa (900,000 produkoval), hříbě (400,000), Ithaca zbraňová společnost (400,000), Union mění a signalizuje (50,000), Singer (500), Springfield zbrojnice a arzenál okrouhlíku. Tak mnoho byl produkoval to, po 1945, vláda neobjednávala nějaké nové pistole a jednoduše použité existování rozdělí inventáře k "refinish arzenálu" zbraně když nutný. Tato pistole byla zvýhodněná americkým vojenským personálem.
  Před druhou světovou válkou, malé množství Colts bylo produkováno pod licencí v norské zbraňové továrně Kongsberg Vaapenfabrikk (tato hříbata byla známá jak"Kongsberg hříbě#rquote). Během zaměstnání Němce Norska výroba pokračovala. Tyto pistole jsou velmi pokládané moderními sběrateli. Německé síly používaly zajaté M1911A1 pistole, používat označení "Pistole 660 ()". M1911 vzor také tvořil východisko pro Argentinu Ballester-Molina a jistá španělština Hvězda a Láma pistole pustily se za 1922.
 • Nahrazení pro většinu použití

  Po druhé světové válce, M1911 pokračoval být základ sjednocených States ozbrojených sil v korejské válce a vietnamská válka a byl dokonce použitý během Desert bouře v některých amerických armádních jednotkách. To pokračovalo vidět službu na jak operační irácké svobodě tak operaci trvalý svoboda, s americkou armádou specialita nutí skupiny.
  Nicméně, pozdními sedmdesátými léty M1911A1 byl přiznán být ukazovat jeho věk. Pod politickým tlakem od NATO odpovídat NATO-standardní pistolová nábojnice, americké letectvo je služba kloubu program lehkých zbraní byl provozován vybrat novou poloautomatickou pistoli používat NATO-standard 9mm Parabellum pistolovou nábojnici (zásuvný modul, který byl předtím testoval americkou armádou v 1903 a objevil nedokonalý). Po soudech, Beretta 92S-1 byl vybrán. Tento výsledek byl vybojován armádou, která následně provozovala jeho vlastní soutěž (XM9 soudy) v roce 1981 který nakonec vedl k oficiálnímu přijetí Beretta 92F 14. ledna 1985. Pozdnějšíma osmdesátými léty výroba byla ramping nahoru přes sporný XM9 nový pokus a oddělený XM10 reconfirmation, který byl bojkotován některými účastníky originálních soudů, praskliny v rámcích Beretta-produkoval pistole, a také přes nebezpečný problém s oddělením poklesu, které vyústilo v poškození nějakého amerického námořnictva opravit členy. Toto naposledy skončilo tím bytí aktualizovalo se ke standardu 92FS, který zahrnuje další ochranu pro uživatele.
  Časnými devadesátými léty, nejvíce M1911A1s byl nahrazený M9, ačkoli omezené množství zůstat v použití zvláštními jednotkami. Spojené státy námořní sbor zvláště byl známý pokračováním použití M1911 pistolí pro vybraný personál v MEU (SOC) a průzkumné jednotky (ačkoli USMC také koupil přes 50,000 M9 handguns). Pro jeho část, specialita Spojených států příkaz operací (USSOCOM) vydal požadavek pro. 45 ACP handgun (urážející Handgun zbraňový systém (OHWS) soudy). Toto skončilo výtržníkem a Koch OHWS se stávat MK23 Mod 0 urážejícího Handgun zbraňového systému (porážet hříbě OHWS, hodně modifikoval M1911). Nespokojenost s Beretta M9 brzdnou schopností má vlastně podporoval re-přijetí M1911 (spolu s jinými handguns) mezi USSOCOM jednotky v uplynulých letech, ačkoli M9 zůstane převládající oba uvnitř SOCOM a v USA vojenský obecně.

  Aktuální uživatelé

  M1911A1 design je zvýhodněný velkým množstvím policie plácnout týmy v celých Spojených státech. Mnoho armády a organizace vymáhání práva ve Spojených státech a mnoho jiných zemí pokračuje k použití (často upravený) M1911A1 pistole protože oni favorizují větší brzdnou schopnost. 45 nábojnice a nadřazené shootability zbraně. Marine nutí Recon, Los Angeles hlídá specialitu oddělení zbraně a taktiky, FBI rukojmí zachránit tým a 1. zvláštní síly operační oddělení - Delta (Delta síla) být mezi nimi. Tacoma, WA policejní oddělení dělalo historii v roce 2001 tím, že se stane prvním metropolitním policejním oddělením v skoro 50 roků přijmout M1911 jako jeho úředník nosit zbraň. Tacoma policejní oddělení vybralo Kimber Pro Carry II nebo Pro Carry II HD jak nepovinný, oddělení dodávalo zbraně dostupné jeho důstojníkům.
  M1911A1 je také extrémně populární mezi širokou veřejnost ve Spojených státech pro praktické a rekreační účely. Pistole je běžně používaná pro ukrytý vysílat (díky z části k jeden-kupit časopis, který směřuje k tenčí pistoli; tak snadnější zamlčet), osobní obrana, zamířit na střelbu a soutěž. Četné aftermarket doplňky dovolí uživatelům přizpůsobit pistoli k jejich sympatii. Tam být rostoucí množství výrobců M1911-pistole typu a model pokračuje být docela populární pro jeho spolehlivost, jednoduchost a vlasteneckou žádost. Různý taktický, cíl a kompaktní modely jsou dostupní. Cena sahá od konce minima $250 pro dovezený model k více než $3,000 pro nejlepší soutěž nebo taktické modely od takový jako ti Ed Brown [1], Wilson boj, a Les Baer.
  Kvůli zvýšenému požadavku na M1911 pistole mezi Army Spec jednotky operací, kdo být známý poli paleta M1911 pistolí, Army Marksmanship jednotka začala dívat se vyvinout novou generaci M1911s a vypustil M1911-A2 projekt v pozdní 2004. Cíl měl produkovat minimum sedmi variant s různými pozoruhodnostmi, interní a vnější extraktory, byt a klenutá hnací ubytování, základní a doplňkové časopisové studny, rozmanitost skončí a jiné možnosti, s nápadem poskytovat koncového uživatele výběr od kterého vybrat rysy, které nejlépe sedí jejich misím. AMU vykonával dobře přijatou demonstraci první skupiny pistolí k námořnímu sboru u Quantico a různé Spec operace jednotky a Ft. Bragg a jiná umístění. Projekt poskytoval projektovou studii s pohledem do budoucích projektů. Modely byly půjčeny k různým Spec operacím jednotky, výsledky kterého jsou klasifikované. RFP byl vydán pro spojenou bojovou pistoli, ale to bylo nakonec zrušeno. Nyní jednotky experimentují s M1911 platformou v. 40 který včlení lekce poučil se z M1911 A2 projektu. Nakonec, M1911 A2 projekt poskytoval zkušební stav pro zlepšující se existování M1911s. An zlepšil M1911 variantu stávat se dostupný v budoucnosti je možnost.
  Springfield zvyk profesionální model 1911A1 pistole je produkována za smluvních podmínek Springfield zbrojnicí pro FBI oblastní plácnout týmy a rukojmí tým záchrany. Tato pistole je vyrobena ve skupinách pravidelně Springfield zakázkovým obchodem, a nemnoho příkladů od většiny běhů je děláno dostupný na prodej k široké veřejnosti u prodejní ceny přibližně nás $2,500 každý.
  Marine Expeditionary jednotky dříve vydaly M1911s k silovým Recon jednotkám. Ruka-vybral hříbě M1911A1 rámy byly zničené, deburred, a připravený na další použití USMC precizností sekce zbraně (PWS) u námořních sborů založit Quantico. Oni byli pak sestaveni s po-přilnavost trhu safeties, všestranný palec safeties, spouště, zlepšený vysoce-pozoruhodnosti viditelnosti, accurized barely, sevření a zlepšené Wilson časopisy. Tito hand-made pistole byly nalazené na specifikace a preference koncových uživatelů.
  V pozdních osmdesátých létech, Marines vyložil sérii specifikací a zlepšení udělat Browningův vzor připravený na 21. staletý boj, mnoho ze kterého byli zahrnuti v MEU (SOC) pistole navrhne, ale design a čas nabídky byli limitováni. Objevovat to Los Angeles policejní oddělení bylo potěšené jejich zvláštními Kimber M1911 pistolemi, jediná zdrojová žádost byla vydána k Kimberovi pro jen takový pistole přes hrozící vydání jejich TLE/RLII modely. Kimber krátce začal produkovat omezené množství čeho by bylo později nazývané Interim blízko ubikace bojují s pistolí (ICQB). Tvrdit jednoduchý převinout shromáždění, 5-barel palce (ačkoli používat nerez ocel odpovídat barelu stupně), a interní extraktor, ICQB není hodně odlišný od Browningova dobrého návrhu.
  Finální jednotky jak vytékal k MCSOCOM Det-1 být Kimber ICQBs s Surefire IMPL (integroval vojenské pistolové světlo), Dawson preciznost nadává, Tritium Novak LoMount pozoruhodnosti, Gemtech TRL taktické zadržení Lanyards, modifikoval Safariland 6004 pouzder na pistoli, a Wilson boj ' 47D ' 8 kulatých časopisů. Oni údajně byli použití s přes 15,000 kol za kus.

  Jiní uživatelé

  Množství hříběte M1911s byl používán královským loďstvem jako pistole během World válka já v. 455 Webley automatu kalibr. Handguns byl pak přenesený do královského letectva kde oni viděli použití v omezených množstvích nahoru až do konce druhé světové války jako pistole pro leteckou četu v události lžícování ven v nepřátelském teritoriu. Některé jednotky jižních korejských leteckých sil ještě používají tyto dávky originálu jako pistole důstojníků (2008).
  Norsko používalo Kongsberg hříbě, které bylo licence produkovalo variantu a je rozpoznán jedinečným poklesovým chytem. Mnoho španělštiny výrobcové střelných zbraní produkovali M1911 takový jako model hvězdy P, ASTAR 1911PL, spravedlivý ke jménu nemnoho. který nakonec vedl k výrobě levnější Ballester-Molina.
  Brazilská společnost IMBEL (Indústria de materiál Bélico dělat Brasil) ještě produkuje. 45 v několika variantách pro armádu a použití vymáhání práva.
  Řecká helénská armáda vydá M1911 jako pistole. Tito jsou WWII výroba americké pistole dodávané jako vojenská pomoc v roce 1946 a afterward jak nás pomáhal Řecku proti Communist expanzi.
  Armáda Royala Thaiho ještě používá USGI M1911 to bylo dodáváno jako vojenská pomoc během vietnamské válečné éry.
  Čínská společnost Norinco vyváží klon M1911A1 pro civilní koupi. Dovoz do nás byl zablokovaný novými obchodními pravidly v roce 1993.

  Design

  Žádat o. 45-kalibrová automatická pistole byla vysoký rozkaz, že nemnoho výrobcové nebo vynálezcové pokusili se úspěšně v brzy 20. století. To dosáhne tohoto, Browning rozhodoval se pro design, který viděl velmi malou změnu skrz jeho život výroby. Základní princip pistole je převinout operaci. Jako rozšiřující se spalování plyny nutí kuličku dole barel, oni dávají hybnost zpáteční rychlosti k poklesu a barel který být uzamknut spolu během této části cyklu palby. Po kulička opustila barel, pokles a barel pokračují dozadu krátká vzdálenost.
  V tomto bodě, spojení se otáčí na barelu dole, ven pauz pojištění v poklesu, a přinese barel ke konci. Jak pokles pokračuje dozadu, extraktor drápu táhne utracený kryt od spalovací komory a vypuzovatel udeří tyčit se případu otáčet se na tom ven a pryč od pistole. Pokles se zastavuje a je pak poháněný vpřed jarem obnažit čerstvý zásuvný modul od časopisu a vložit to do spalovací komory. U předního konce jeho cestování, pokles uzavírá do barelu a je připravený k ohni znovu.
  Armáda nařídila bezpečí přilnavosti a bezpečí manuálu. Bezpečí přilnavosti, sežehnout odpojit, posunout zastávku, poloviční kohoutovou pozici a bezpečí manuálu (našel nalevo tyčit se rámce) být na celém standardu M1911A1s. Několik společností vyvinulo hoření pinové blokové bezpečí. Hříbě má 80 použití série spoušť provozovala jednoho a několik jiných výrobců, včetně Kimbera a Smith a Wesson, používat Swartz palbu-bezpečí pinu, který je provozován bezpečím přilnavosti. Vidět americký patent 2,169,084 (1939); vidět také Davis a Raynor, bezpečné pistole dělaly Evena bezpečnější, americký voják, Jan. 1976.
  Stejný základní design také byl nabídnutý komerčně a byl používán jiný militaries. Navíc k. 45 ACP (automatická Colt pistole), chambered modelů pro. 38 výborný, 9mm Parabellum,. 400 Corbon, a jiné nábojnice byly také nabídnuty. M1911 byl vyvinut od časnějších Colt designů vypálení salv takový jak. 38 ACP. Design tloukl ven mnoho jiný contenders během vládní výběrové periody, během pozdního 1890s a 1900s, až do přijetí pistole. M1911 oficiálně nahradil rozsah revolverů a pistolí přes odvětví amerických ozbrojených sil, ačkoli množství jiných designů viděli použití v jistých výklenkách.
  Přesto, že je napadán novějšími a lehčími váhovými pistolovými designy v. 45 kalibru, takový jako Glock 21, Sig Sauer P220 a výtržník a Koch Mk 23, M1911 ukazuje žádné známky klesající popularity, a pokračuje být široce přítomný v různých konkurenčních zápasech, takový jako ti IDPA a IPSC.
  • Nábojnice:. 45 ACP;
  • Jiné komerční a vojenské deriváty: Jiné verze nabídly obsahovat. 38 výborný, 9mm Parabellum,. 40 S a W, 10mm auto,. 400 Corbon,. 22 LR,. 50 GI,. 455 Webley, 9x23 mm Winchestera, a jiní. Ty hlavní 9mm Parabellum (9x19mm),. 38 výborného, 10mm auta.
  • Barel: 5 v (127 mm) vláda, 4.25 v (108 mm) Commander, a 3.5 v (89 mm) důstojník je ACP. Někteří moderní "vysílat" zbraně mají významně kratší barely a rámy, zatímco jiní používají rámy standardu a prodloužené poklesy s 6 v (152 mm) barely
  • Rychlost kroucení: 16 v (406 mm) na otočení, nebo 1:35. 5 kalibrů (. 45 ACP)
  • Operace: Ucouvnout-ovládaná, uzavřená záď hlavně, jednorázová akce, poloautomatický
  • Váha (odtížila): 2 lb 7 oz (1.1 kg) (model vlády)
  • Výška: 5.25 v (133 mm)
  • Délka: 8.25 v (210 mm)
 • Kapacita: 7 + 1 kola (7 ve standardu-kapacitní časopis + 1 ve spalovací komoře); 8 + 1 ve standardu aftermarket-časopis velikosti; 9 + v prodloužený a ahoj-časopisy čepice/zbraně rámců chambered v. 38 výborný a 9mm mají 9 + 1 kapacita. Nějaké používání modelů dvojitý-kupil časopisy, takový jako ti od Para arzenálu, Strayer Voigt Inc a STI mezinárodní Inc má významně větší objemy. Hříbě dělá jejich vlastnit 8 kulatých časopisů, které oni zahrnují s jejich Series 80 XSE modelů.
 • Safeties: Bezpečí přilnavosti, sežehnout odpojit, posunout zastávku, poloviční kohoutovou pozici a bezpečí manuálu (našel nalevo tyčit se rámce) být na celém standardu M1911A1s. Několik společností vyvinulo hoření pinový blok. Hříbě má 80 použití série spoušť provozovala jednoho a několik jiných výrobců (takový jako Smith a Wesson) použití jeden operoval bezpečím přilnavosti.
 • Sevřít bezpečnostní deaktivaci: Problém pro některé střelce je to oni přimějí potíž deaktivovat bezpečí přilnavosti, když oni drží zbraň. Toto primárně ovlivní střelce, kteří mají malé ruce. To může také nastat když střelec umístí jeho palec nad bezpečím palce, který inklinuje snížit tlak na bezpečí přilnavosti. Opravit tento problém, množství přilnavosti bezpečnostní výrobcové navrhli safeties s prodlouženými vyvýšeninami, tak to když střelec sevře zbraň, jeho ruka bude přicházet do kontaktu s vyvýšeninami a deaktivovat bezpečí (tj. dovolovat zbraň k ohni). Někteří instruktoři najdou tento "problém" být výsledek chudé ruční pokládky, protože 11 roku-starý byl dokumentován schopný dělat tak, nebo opotřebované bezpečnostní komponenty, známý jak armádě tak civilistovi armorers a systematické kontroly mají být předstíral, že prověří jeho funkčnost.
http://www.aegisteam.cz/obrazky/galerie/tmb/id39__014a.jpghttp://www.m1911.org/images/welcome.jpghttp://www.sightm1911.com/1911pix/product/Springfield_Loaded.jpghttp://www.airsoft-guns.co.uk/acatalog/SPKG31H.jpghttp://www.airsoft-guns.co.uk/acatalog/SPKA21H.jpg
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 RosarioWrabs RosarioWrabs | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 4:36 | Reagovat

заказать продвижение сайта в самаре логин в скайпе SEO PRO1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama